PROGRAM

Tre olika spår att välja på under dagen
Läs mer »

TALARE

Bekanta dig med våra proffsiga talare
Läs mer »

UTSTÄLLARE

Besök våra eminenta utställare
Läs mer »

DELTAGARE

Vilka kommer och vem vill du nätverka med?
Läs mer »

ÅRETS DELTAGARE

Snart kommer denna sida att uppdateras med information om vilka deltagare som kommer att besöka IT-Forum 2018. Nedan finner du fjolårets företag/organisationer.

Här kan du se vilka som besökte IT-Forum år 2017.  
Har du några frågor så är du varmt välkommen att kontakta oss på FindIT.

Namn

Företag

Anders Bergsten Sentensia
Per-Olow Ohlson Novotek
Eric Palmheden Kalms Ework
Anna-Karin Nortoft Ework
Karin Wiik Automation Region
Frank Yang Clean China
Pia Öström Sandbacka Park Utveckling
Christian Andersson Tieto
Per Hälsingdal Sandvik
Elisabeth Hansson Sandvikens kommun
Anna Beminge Linde Region Gävleborg
Patrik Hamrin Sandvik
Per Iredahl Sandvik
Chi Lee Bergström Tillväxtverket
Sabina Andersson Tillväxtverket
Åsa Kerstell Sandvik
Per-Anders Lööv Sandvik
Mats Eriksson Aximera
Lennart Söderberg Sandvikens kommun
Samuel Sundqvist Bessemerskolan
Alan Hajo Bessemerskolan
Alva Berg Bessemerskolan
William Josefsson Bessemerskolan
Markus Gustafsson Bessemerskolan
Tommi Syri Bessemerskolan
Angela Fessé Fujitsu
Åsa Backman Wave Communication
Helen Söderlund FindIT
Niklas Åsberg Sentensia
Jesper Olsson Telefonica
Antonina Olsson Ovako
Jan Thunell Sandvik
Anton Svensson Ework
Johanna Holmquist Ework
David Klint Ework
Jonas Halenius Studerande
Peter Nordqvist FindIT
Bosse Lilja IUC Dalarna
Ingela Åsbrink Sandbacka Park Utveckling
Olle Wängsäter Region Gävleborg
Jenny Ogebrant CGI
Kenneth Sjöholm Sandbacka Park Utveckling
Ulf Halleryd Gävle kommun
Johanna Alkberg Sandvik
Inga-Lill Carlsson AyCee Affärsutveckling
Kalle Bergman Dellner Couplers
Lasse Brovall Totalkostnad
Hanna Engström Löwenborg ALMI Företagspartner GävleDala
Joakim Helmbrant Högskolan i Gävle
Madelene Norlin Invotech
Anna Karlsson Boris Design Studio
Johan Soläng Invotech
Kenneth Engström Invotech
Sofia Lindström CoderDojo Sandviken
Thomas Johnson RISE Acreo/Fiber Optic Valley
Sofia Pettersson RISE Acreo/Fiber Optic Valley
Anna Näsman Högskolan i Gävle
Patrik Falk Invotech
Odd Westby Sandvikens kommun
Susann Beijar CGI
Maarit Kaskela Ovako
Hans Edström Sandvik
Ann-Katrin Sundelius Sandvikens kommun
Håkan Haglund Janjoo
Fredrik Melin Janjoo
Jens Sternberg Sandvik
Farhad Nekouei IUC Dalarna
Jenny Korhonen Sandbacka Park Utveckling
Peter Brodin Sandvik
Mikael Nyman Gävle kommun
Pär Erik Martinsson FindIT
Sara Edin FindIT
Malin Rogström Sandbacka Park Utveckling
Ulrik Asp Ovako
Ulric Jansson Sandbacka Park Utveckling
Jessica Grundkvist Ework
Hanna Hjerpe iTid
Chia Abdolah Arbetsförmedlingen
Peter Hammarberg Sandvik
Ann Östman Region Gävleborg
Dalal Abdel Khafez Student
Britta Haag FindIT
Carina Åkerberg Region Gävleborg
Anders Lundell Sandvikens kommun
Robert Sandberg Sandbacka Park Utveckling
Mats Rahlén SMT
Pasi Kangas Sandvik
Lars Bengtsson Högskolan i Gävle
Elsa Wass RISE SICS Västerås
Thomas Storsjö PulpEye
Karl-Johan Linghede Acando
AnnaMaria Löffler Acando
Julia Assarsson Ework
Ewelina Wallin Ework
Hugo Persson Bessemerskolan
Emil Lundberg Bessemerskolan
John Engblom Sandin Bessemerskolan
William Tiderman Bessemerskolan
Mattias Åberg Bessemerskolan
Lars Osman Bessemerskolan
Wisam Alqayem Bessemerskolan
Joel Björnfot Bessemerskolan
Jacob Eriksson Bessemerskolan
Alexander Mukka Bessemerskolan
Christoffer Jansson Bessemerskolan
Said Said Bessemerskolan
Omar Samarah Bessemerskolan
Amir Abdiaziz Bessemerskolan
Daniel Parling Bessemerskolan
Thiha Aung Bessemerskolan
Veronica Magnusson Sandvik
Mikael Wikman Fujitsu
Anna Ardfors Fujitsu
Annika Timmerholm Fujitsu
Jörgen Bergström Fujitsu
Marcus Strömblad Fujitsu
Mikael Söderman Fujitsu
T Sallhag ABB
Marten Lagre Fujitsu
Robert Johansson Fujitsu
Ulf Borbos Triple Steelix
Paul Dominique Konsultbolag1
Gert Westergren Triple Steelix
Susanne Mastonstråle Inresol
Jan Fagerström Sandvikens kommun
Christer Olsson Sandvik
Jörgen Malmberg CTEK
Jonas Klingström Hariett
Niclas Fransson Sandvik
Malin Öhgren Nethouse
Niklas Ljung Sandvik
Jonas Lööw Blixtin
Maria Danielsson Nethouse
Soran Rashidzadeh Acando
Simon Starborg Wind River
Junias Tchamba Högskolan i Gävle
Marjo Särkimäki Logistikkraft
Marita Forsell IUC Dalarna
Eva Sandberg Fujitsu
Maria Rosendahl Teknikföretagen
Irene Bogren Sandbacka Park Utveckling
Alexander Mogren Högskolan i Gävle
Christian Olsson Högskolan i Gävle
Nicolas Carvajal Högskolan i Gävle
Sarah Westergren Högskolan i Gävle
Gabriel Klitkou Högskolan i Gävle
Björn Flink Högskolan i Gävle
En Suan Mung Lian Högskolan i Gävle
Thomas Eriksson Scandymet
PO Hedqvist Xlent
Lena Gillström Svenska Lindningsmaterial AB
Linda Lundberg Xlent
Johan Wickenberg Movexum
Alexander Pettersson CVL Sandviken
Ulrika Malmqvist Movexum
Rickard Forsberg Office IT-Partner Gävle
Anders Hagman Office IT-Partner Gävle
Jessica Wennerström Realgymnasiet
Martin Roos Realgymnasiet
Ulrika Holmgren Sogeti
Sofia Nyström Realgymnasiet
Stefan Segerbrand Realgymnasiet
Dan Magnusson CVL Sandvikens kommun
Per Engdahl 1961
William Song Dalarna University
Lisa Rosqvist RISE SICS Västerås
Bo Soläng Invotech
Stig Persson Ericsson
Anders Bergsten B3 Sentensia Advise AB
Ivar Renngård Movexum AB
Anna Utterberg Movexum AB
Marit Wester Konsultbolag1
Christoffer Hamin D-RAIL
Selena Muratovic  Ework Group

FÖR MER INFORMATION

Kontakta oss på FindIT
026 - 24 17 57

info@findit-solutions.com

FINANSIÄRER

HUVUDPARTNER